statystyki szczegółowe

Aktualności

V kolejka ligi młodzika ...

• autor: szkolkapilkarska2012, 2015-09-20 11:10

V kolejka ligi młodzika to mecz z Piłkarzem Golub-Dobrzyń. Mecz można by określić spotkaniem walki. Pierwsza połowa to walka obustronna i próba narzucenia swojego sposobu gry, jednak żadnej ze stron ów fakt się nie powiódł. Druga odsłona meczu to gra bardziej otwarta, z większą ilością sytuacji podbramkowych.  Zdawało się tylko, iż owa bramka od początku danej połowy "wisiała w powietrzu", ale niestety brak skuteczności odwlekał sytuację w czasie. Na całe szczęście jedna z takich sytuacji zakończyła się powodzeniem w Naszym wydaniu - i mieliśmy wówczas 1:0 i 10 minut do końca spotkania. Wówczas poszliśmy za ciosem próbując stworzyć sobie kolejne sytuacje bramkowe, niestety nie zwracając już tak dużej uwagi w obronie. Niewykorzystane sytuacje i akcje w kontrze przeciwników coraz bardziej wdzierały się pod Naszą bramkę, próbując łatać dziury w obronie posunęliśmy się do kilku fauli, które zostały przez Pana sędziego zakwalifikowane jako niebezpieczne zagrania i po owych zagraniach posypały się kary czasowe dla Nas. Grając w podwójnym osłabieniu niestety nie upilnowaliśmy wszystkich rywali, a oni wykorzystali szczętnie Nasze osłabienie i zdobyli w końcówce spotkania wyrównującą bramkę. Szkoda, gdyż komplet oczek był w zasięgu, a tak musimy nadal popracować, aby jako gospodarze zdobyć komplet punktów u siebie. Następne dwie szanse już w nadchodzącym tygodniu.