statystyki szczegółowe

Aktualności

VI, VII i VIII Kolejka, Naszym okiem...

• autor: szkolkapilkarska2012, 2016-10-31 12:44

VI Kolejka Ligi Młodzika to mecz z Piłkarzem Golub-Dobrzyń i pomimo wielu okazji na "pełną pulę" kończymy zaledwie z remisem w dorobku 3:3. Warto przy tej okazji przytoczyć, iż sezon wcześniej obie ekipy dwie potyczki skończyły przy wzajemnych pojedynkach również remisami, dwa razy po 1:1

VII Kolejka Ligi Młodzika to mecz z odwiecznym rywalem w ligowych zmaganiach, czyli Olimpią Grudziądz III. Wiele potyczek w ligowych zmaganiach kończyło się Naszym zwycięstwem, jednak tym razem rzecz się miała inaczej. Na skutek ponownego braku skuteczności pod bramką rywali, dostajemy jedną bramkę i kończymy zamiast z 3 pkt. z totalnym 0.

VIII Kolejka Ligi Młodzika to derbowe zmagania z kolegami zza miedzy, czyli Jabłonowa Pom. Mimo bojowych nastrojów, rozpoczynamy spotkanie od oddania inicjatywy przyjezdnym i już po 3 minutach mamy wynik 0:2. Chwila oddechu, zwarcie szeregów i błyskawicznie wracamy do swojej gry wychodząc na prowadzenie 3:2. Jeszcze przed końcem połowy "siatkarski klops" w obronie i przyjezdni mają prezent w postaci rzutu karnego, który zamieniają na bramkę, dającą im zejście do szatni z remisem. Reset w przerwie, kilka ciepłych słów "ojca prowadzącego", zebranie myśli i założeń i druga połowa to inny świat i Książki jakie pamiętam z początku Ligi Młodzika 2016, grające ambitnie, z polotem, z wielką chęcią i determinacją wygranej. To też odzwierciedla wynik końcowy na tablicy świetlnej 7:3 dla miejscowych. A gdyby tak wcześniej kolejkę i dwie pokusić się o pełną pulę... policzcie ile mielibyśmy punktów... ?