statystyki szczegółowe

Aktualności

IX Kolejka Ligi Młodzika... i po piłkarskiej Jesieni...

• autor: szkolkapilkarska2012, 2016-11-06 18:16

Ostatnia kolejka Ligi Młodzika to mecz z dobrze znanym Nam sparingpartnerem, czyli Mustangiem Ostaszewo. Pierwsza połowa to pomimo przewagi optycznej, dużo chaosu z Naszej strony. Dopiero roszady w składzie i ustawieniu zespołu przyniosły zmiany i poprawę gry. Dzięki poprawie gry schodzimy na przerwę z dorobkiem 3:0. Druga połowa to nadal eksperymenty w ustawieniu i szukanie optymalnych rozwiązań i oto coś nad czym trener pracował całą jesień, a mianowicie poszukiwanie "ostatniego" obrońcy przyniosło efekt, stoper jak malowany Bartosz P. (w imieniu całego zespołu gratulacje). Dorzucamy w tej części gry jeszcze siedem bramek co powoduje, że mecz kończymy z zerem w tyle, a stanem strzelonych bramek na poziomie 10. Warto przy tej okazji dodać, iż każdy z zawodników w tym meczu oprócz Bartosza P. miał swój pierwszy raz w lidze: