Aktualności

Kolejne tchnienie Wiosny...

• autor: szkolkapilkarska2012, 2018-03-25 14:41

...

W minioną sobotę ponownie zjawiliśmy się na boisku, aby w piłkarskiej grze zmierzyć się przed inauguracją ligi z lokalnym i stałym sparingpartnerem, jakim była Victoria Lisewo. Spotkanie odbyło się na boisku w Płużnicy przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Na mecz wybraliśmy się uszczupleni w kilka braków kadrowych spowodowanych chorobami. Jednak, jak mówią nieszczęścia innych są szczęściem pozostałych i tak też było tym razem. W danej grze pojawiła się szansa pogrania w większym wymiarze dla obecnych tego dnia zawodników. Pierwsza połowa to gra i obustronna wymiana "ciosów" w postaci akcji i zejście na przerwę z wynikiem 1:1, kilka wskazówek, poprawienie ustawienia i szybka korekta gry i po chwili drugiej części spotkania mamy już 1:4, ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3:6. Warto, zwłaszcza w drugiej części gry wyróżnić kilka akcji Naszego zespołu no i strzał nożycami Naszego zawodnika (trybuny również to dostrzegły, gromkim woooowwwwww). Ze statystycznego punktu widzenia i za głosem stron seniorskich, bramki tego dnia strzelali: 3 x zawodnik testowany1, 2 x zawodnik testowany2, 1 x A.Suchocki. Cieszy fakt możliwości rozegrania kolejnej test gry i zbierania doświadczenia przed startem ligi. Za tydzień pomimo Wielkiej Soboty rozegramy w Książkach ostatni przed sezonem test mecz z Drwęcą Golub-Dobrzyń, już dziś zapraszamy wszystkich godz. 10.00

A już wkrótce oficjalna prezentacja Nowych zawodników w zespole...